Na jarní ceremonii DofE jsme ocenili téměř dvojnásobek absolventů v porovnání s minulým rokem



Na jarní ceremonii Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu („DofE“) jsme ocenili skoro dvojnásobek absolventů v porovnání s minulým rokem.

Mám radost ze všech účastníků tohoto programu mimoškolního vzdělávání.
Za Frýdecko-Místecko jsem se na ceremonii setkala s úspěšnými absolventy z těchto našich škol:
👏 SPŠ, OA a JŠ Frýdek-Místek @poj.fm (4 stříbrní absolventi)
👏 ZŠ Paskov (9 absolventů, z toho 4 stříbrné).
👏 Gymnázium Třinec (29 úspěšných absolventů, z toho 12 stříbrných)

Už v prosinci byli oceněni také absolventi bronzové úrovně z Gymnázia Petra Bezruče ve Frýdku-Místku (27 absolventů).
Těší mě také, že se do programu nově zapojila další škola z našeho regionu, a to Základní škola T. G. Masaryka z Frýdlantu nad Ostravicí.

Všem „Dofákům“ srdečně gratuluji a přeji hodně elánu do plnění dalších úrovní programu!

Video z předávání zde.

Další příspěvky

Hostem dne v TV Polar
S paní redaktorkou Renátou E. Orlíkovou z Televize POLAR jsme si v pořadu Host dne povídaly o mé práci v Senátu. Snažím se, aby vše co dělám, mělo pozitivní dopad na fungování samospráv a každodenní život obyvatel našeho regionu. Děkuji za pozvání do pořadu!
Pozvánka na besedu: Řepiště
Srdečně Vás zvu na společnou besedu zaměřenou na konkrétní kroky, které pro náš region v Senátu i přímo v terénu podnikám. Ráda bych s Vámi probrala témata našeho každodenního života v Beskydech. O čem budeme mluvit? Přijďte se zeptat na to, co Vás zajímá. Vaše podněty jsou pro mou práci v Senátu klíčové. Kdy: PONDĚLÍ 25. 5. 2026 v 17:00 Kde: Komunitní dům, Mírová 302, Řepiště. Těším se na naše setkání a otevřenou diskuzi!
Oficiální zahájení senátní kampaně na obhajobu mandátu
Být senátorkou je pro mě služba našemu regionu. Kampaň proto nestavím na prázdných slibech, ale na skutečných výsledcích. Se starosty našich obcí a jejich občany táhneme za jeden provaz a v této společné práci bych ráda i nadále pokračovala. V následujícím období chci řešit především témata dostupného bydlení, ochrany kvality života v regionu a podpory zdravého dětství bez závislostí. Chci, aby se u nás dobře žilo nejen dnes, ale i za deset nebo dvacet let. Aby mladí lidé neodcházeli z regionu, aby měly rodiny dostupné bydlení a aby naše děti vyrůstaly v bezpečném prostředí. Více informací v tiskové zprávě. Děkuji za Vaši podporu!

Kontakt

Napište mi

Budu ráda, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.