Tradiční akce Poděkuj horám se vydařila. Velká poklona všem dobrovolníkům!



Tradiční akce Poděkuj horám organizovaná spolkem Čisté Beskydy ve spolupráci se společností MamiArt, Heimstaden a dalšími partnery opět ukázala sílu lidské solidarity a respekt k našemu krásnému horskému masivu.
Stovky dobrovolníků se s nadšením a úsměvem na tváři vydaly do čtyř lokalit v Beskydech, aby zbavily hory odpadu a pomohly tak zachovat jejich čistotu a krásu. Ať už uklízeli podél turistických tras, v okolí silnic, nebo se pustili do náročnějších terénů, jejich práce si zaslouží obrovský dík a uznání. Poděkuj horám není jen obyčejný úklid. Je to symbol sounáležitosti s naším přírodním bohatstvím a vyjádření vděčnosti za krásu a klid, které nám Beskydy nabízí. Je to také příležitost pro rodiny a přátele, aby se společně zapojili do smysluplné aktivity a užili si čas v nádherném prostředí.

Velké díky patří všem dobrovolníkům, spolkům, firmám a organizacím, které se na akci Poděkuj horám podílely. Díky jejich úsilí a obětavosti jsou Beskydy o něco čistší a krásnější.

Zároveň je důležité připomenout, že péče o hory by neměla končit s jedním dnem úklidu. Je důležité, abychom k přírodě přistupovali s respektem a zodpovědností po celý rok.

Další příspěvky

Hostem dne v TV Polar
S paní redaktorkou Renátou E. Orlíkovou z Televize POLAR jsme si v pořadu Host dne povídaly o mé práci v Senátu. Snažím se, aby vše co dělám, mělo pozitivní dopad na fungování samospráv a každodenní život obyvatel našeho regionu. Děkuji za pozvání do pořadu!
Pozvánka na besedu: Řepiště
Srdečně Vás zvu na společnou besedu zaměřenou na konkrétní kroky, které pro náš region v Senátu i přímo v terénu podnikám. Ráda bych s Vámi probrala témata našeho každodenního života v Beskydech. O čem budeme mluvit? Přijďte se zeptat na to, co Vás zajímá. Vaše podněty jsou pro mou práci v Senátu klíčové. Kdy: PONDĚLÍ 25. 5. 2026 v 17:00 Kde: Komunitní dům, Mírová 302, Řepiště. Těším se na naše setkání a otevřenou diskuzi!
Oficiální zahájení senátní kampaně na obhajobu mandátu
Být senátorkou je pro mě služba našemu regionu. Kampaň proto nestavím na prázdných slibech, ale na skutečných výsledcích. Se starosty našich obcí a jejich občany táhneme za jeden provaz a v této společné práci bych ráda i nadále pokračovala. V následujícím období chci řešit především témata dostupného bydlení, ochrany kvality života v regionu a podpory zdravého dětství bez závislostí. Chci, aby se u nás dobře žilo nejen dnes, ale i za deset nebo dvacet let. Aby mladí lidé neodcházeli z regionu, aby měly rodiny dostupné bydlení a aby naše děti vyrůstaly v bezpečném prostředí. Více informací v tiskové zprávě. Děkuji za Vaši podporu!

Kontakt

Napište mi

Budu ráda, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.